Nuolatiniai užsiėmimai

> Harinama sankirtana
> Rytinė sekmadieninė programa
> Jogos užsiėmimai su Daiva Padmavati

Rytinė programa kiekvieną sekmadienį

Akimirka iš rytinės su Vaikuntanatha prabhu

Mangala – iš sanskrito kalbos reiškia “palankus”. Kviečiame susitikti rytinėje programoje ir palankiai pradėti naują darbo savaitę, kad ji būtų džiugi, rami ir sėkminga.

Rytinės programos vyks kiekvieną sekmadienį KVKC nuo 5 val. iki 11 val. ryte. Jeigu negalite atvykti anksti, kviečiame prisijungti bet kuriuo jums patogiu metu.

Programa:
5:00 Mangalarati (dieną laiminančios ryto giesmės), džapa meditacija
7:15 Guru pudža (dvasinio mokytojo, ISKCON įkūrėjo-ačarijos Jo Dieviškos Kilnybės Šrilos Prabhupados pašlovinimas), kirtanas
7:45 Šrimad Bhagavatam paskaita
9:00 Pusryčių prasadas ir bhaktų bendravimas

Renginys nemokamas.
Jei norite, galite prisidėti atnešdami altoriui gėlių, vaisių, produktų pusryčiams.
Labai visų laukiame :)

J.t. Radhika dd ir Amalatma das +37067091109

Harinama sankirtana

HARINAMA SANKIRTANA su Vraja Valabha prabhu
Kiekvieną savaitę ketvirtadieniais arba penktadieniais
Dėl detalių skambinti ar rašyti Amalatmai Das 867091109.

 

 

Harinama dažniausiai vyksta ketvirtadieniais arba penktadieniais. Paprastai renkamės KVKC 15 val. ir jus vežame iki kitapus PC “Vėtrungė” esančios mašinų aikštelės, nuo kur ir pradedame harinamą. Harinama – taip sanskritu vaišnavai vadina viešą Viešpaties vardų giedojimą-kartojimą. “Hari” reiškia Viešpats, “nama” reiškia vardas, sudėjus kartu “Viešpaties vardas”, turima omenyje vardo kartojimas.
Tai nėra kažkoks iššūkio metimas, viešas savęs išaukštinimas kitų akivaizdoje ar priešpastatymas, tai yra neatsiejamas bhakti-yogos sistemos metodas dvasiškai tobulėti, giliai susijęs su žmogaus sąmone ir pasąmone. Naudą gauna visi – ir tie kas gieda ir tie kas klausosi. Kadangi Dievo vardas nesiskiria nuo pačio Dievo ir yra Absoliutus, net ir atsainiai ištartas ar išgirstas jis pasiekia gyvos esybės širdį ir taip palaipsniui gelbsti nuo visų neigiamų reiškinių.
Nors individualios meditacijos Harinama negali pakeisti, kai kurie dvasiniai mokytojai skelbia, jog praktikuojant viešą giedojimą žmogus gauna net trisdešimt kartų didesnį dvasinį efektą nei individualus Mahamantros kartojimas džapa-malos karoliais. Kuo daugiau dalyvių tuo stipriau veikia Harė Krišna Mahamantros garsinė vibracija. Todėl visi gali prisijungti nežiūrint į savo padėtį visuomenėje, rasę, tautybę ar lytį. Ypatingai Harinama yra mėgiama vaikų, nes jie nejaučia jokių nepatogumų, kuriuos suaugusiems kartais sukuria tam tikri nusistovėję stereotipai.
Šiuo metu žmonės vis mažiau kompleksuoja išreikšdami save, žinia, jog vieša išraiška dažniau būna negatyvi, ypač kai žmogus reiškiasi apsvaigęs – tokių pavyzdžių greit sutiksi, tačiau šiuolaikinei visuomenei reikia kuo daugiau dvasinės saviraiškos formų, kas nukreiptų žmonių mintis į Dievą. Mes kviečiame pabandyti ir įsigilinti į šį bhakti-yogos metodą, net jei jums, atrodo, «keistas» ar «gėdinantis», nes patyrus galima turėti objektyvesnę nuomonę. Harinamos vyksta visuose didžiuosiuose pasaulio miestuose. Iki pasimatymo.

HARĖ KRIŠNA | HARĖ KRIŠNA | KRIŠNA KRIŠNA | HARĖ HARĖ HARĖ RAMA | HARĖ RAMA | RAMA RAMA | HARĖ HARĖ

Šaltinis: www.nitaigauracandra.lt/

Jogos asanų, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pamokos su mokytoja Daiva Padmavati

Esu Daiva Stančaitytė (dvasinis vardas – Padmavati). Einant gyvenimo keliu teko mokytis medicinos, sporto pedagogikos žinių. Visas šias žinias gražiai apjungė Vedos. Vedose yra viskas apie tai kaip žmogui gyventi šiame gyvenime, kad būti sveiku ir kūnu ir protu ir sielą.
Kūno judesys mane lydėjo nuo vaikystės. Apie 10 metų žaidžiau krepšinį, apie 5 metus kolonetika ir aerobika, bet vidus ieškojo, kad būtų gera ir kūnui ir sielai. Taip apie 2002 metus į gyvenimo kelią atėjo hatha joga. Nuo tada prasidėjo kitokia savęs pažinimo kelionė. 2005 metais baigiau tarptautinius Shivananda Yoga Vedanta organizacijos organizuojamus  jogos mokytojų kursus Lietuvoje, Šventojoje. 2009 metais  Indijoje  Vrindavane  pažengusių jogos mokytojų kursai. Pažinti save ir augti viduje yra daug būdų ir metodų, vienas iš jogos kelių yra Hatha joga (Radža jogoje trečias laiptelis). Hatha jogos pagalba, tai yra mankštindami kūną padėsime harmonizuoti ir atsipalaiduoti savo kūnui, protui, juslėms, emocijoms. Pamokų metu praktikuojant pratimus ir kvėpavimo technikas mokysimės pažinti, pajausti savo kūną, jį pamilti ir su meilę juo rūpintis. Kviečiu ir jus į šią savęs pažinimo kelionę.

Pamokų metu supažindinsiu ir mokysiu:

Teorinė dalis: Svamio Vishnudevanandos 5 jogos principai
Fiziniai pratimai: 12 pagrindinių jogos asanų.
Praktinė dalis: Taisyklingo kvėpavimo pratimai, tinkamas atsipalaidavimas.

Užsiėmimai vyksta: pirmadieniais ir trečiadieniais 18:15 val.

Užsiėmimų vieta: VšĮ Klaipėdos vaišnavų kultūros centras.
Užsiėmimų kaina: 5 Eur.
Kas turės poreikį individualioms jogos praktikų pamokoms, susisiekime telefonu: +370 650 79499